TAŞITLARIMIZ

Kalite politikamız gereği tüm taşıtlarımız özel olarak temin edilirken gerekli yasal düzenlemelere uygun olarak bakım ve takip altında tutulurlar. Her zaman bakımlı ve temiz tutularak ilgili denetimlere düzenli olarak tâbi tutulurlar.

Filomuz tamamı yeni, konforlu, her türlü izin ve sigorta belgeleri güncel taşıtlardan oluşmaktadır.

01.

YENİ VE KONFORLU TAŞITLAR

Personel taşımacılığında kullandığımız servislerimizin tamamı yeni, konforlu, her türlü yol, izin ve sigorta belgeleri güncellenmiş araçlardan oluşmaktadır.

02.

SİGORTA GÜVENCESİ

Taşınan tüm yolcularımız araç içerisinde bulundukları süre zarfında, kazalar ve sağlık sorunlarına karşı sigorta ve acil müdahale güvencesi altındadırlar.

03.

ARAÇ İÇİ KAMERA VE TAKİP

Taşıtlarımız, araç içi kamera donanımı, hız kontrol paneli, GPS takip sistemi, personel ve öğrenci uzaktan takip sistemleri ile bunlardan sorumlu merkez personelimizce anlık olarak izlenen yazılımlar ile yönetilirler.

04.

DÜZENLİ BAKIM, TEMİZLİK VE DENETİM

Taşıtlarımız günlük olarak denetime alınarak, temizlik, ilk yardım seti, yangın sördürme cihazı, uyarıcı levha, iç-dış hasar, lastik basınç ve diş derinliği, ve benzeri tüm denetim, kontrol ve bakımdan geçirilirler.

SÜRÜCÜ ve HOSTESLERİMİZ

Personel Ulaşım Hizmetleri kapsamında sürdürülen çalışmalarda kaliteli hizmet anlayışımızın öne çıktığı ve firmamızın uygulamadaki vitrini olan sürücülerimiz ve hosteslerimiz SRC ve Psikoteknik yeterlilik belgelerine sahip olarak işleri ile ilgili gereklilik ve sorumlulukları öğrendikleri, görevlerini ifasında yol gösterecek olan oryantasyon eğitimlerini tamamlamış kişilerden özenle seçilmektedir.

Tüm ekibimiz trafik kurallarına uygunluk ve güvenli sürüş için, verilen işbaşı eğitimleri ile gerekli ölçümlemelerden başarıyla geçmiş ve yanı sıra, ileri sürüş teknikleri eğitimleri alan, müşteri memnuniyeti odaklı, güler yüzlü ve en önemlisi insan taşımanın bilinç ve sorumluluğunda sürücülerden oluşmaktadır .

01.

ÖZEL KRİTERLER

Tüm sürücülerimiz ve hosteslerimiz, SRC, psikoteknik analiz ve benzeri gerekli mesleki yeterlilik belgelerine sahip ve hatta adli sicil ve ehliyet sicil kayıtları olumlu olan kişilerden oluşmaktadırlar.

02.

MESLEKİ EĞİTİMLER

Tüm sürücülerimize düzenli olarak; İşbaşı ve Oryantasyon Eğitimi, İlkyardım Eğitimi, İş Güvenliği Eğitimi, Güvenli ve İleri Sürüş Eğitimi gibi mesleki eğitimler verilir.

03.

PERFORMANS TAKİPLERİ

Tüm çalışanlarımız, mesaileri boyunca gösterdikleri iş performansları takip altında tutularak, sağladıkları müşteri memnunyeti bazında da değerlendirilerek düzenli olarak performans analizine tâbi tutulurlar.

04.

ÖZEL EĞİTİMLER

Hem sürücülerimiz hem de hosteslerimiz, İnsan İlişkileri, Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları, Stres ve Öfke Yönetimi, İlkyardım, Kriz Yönetimi ve Psikoteknik konularda eğitimlere tabi tutulurlar.

 PAŞAM TURİZM   © 2019 Tüm hakları sakladır.