Image Description

Biz Kimiz?

1950’li yıllarda kıtlık zamanları; Adana’nın sıcak yaz aylarında, çiftçilerimizin Çukurova’nın verimli topraklarında emek emek yetiştirdiği ürünleri Adana’ya taşıyarak, kış aylarında ise kamyon dorsesine sedir koyarak Adana –Karataş arası yolcu taşımacılığı yaparak başladı.

Bugün 3. kuşak olarak devam ettirdiğimiz ve 2007 yılında yeni bir oluşumla kurumsallaştırdığımız firmamız, PAŞAM TURİZM yılların verdiği tecrübe ve bilgi birimiyle kısa zamanda sektörün en büyük ve en genç filosuna sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kurumsal ve Dijital Yönetim

Kurumsal yönetim anlayışı kapsamında PAŞAM TURİZM, hizmetlerini bilgisayar tabanlı sistemlerle desteklemekte ve dijital olarak yönetmektedir. Sahip olduğumuz altyapı sistemleri sayesinde hem insan hatasını ortadan kaldırarak hizmet vermekteyiz hem de müşterilerimize teknoloji içerikli ek hizmetler sunabilmekteyiz.

Kilometre Taşlarımız

1950'li Yıllar

Temeller atıldı

Dedemiz Halil ATICI Adana-Karatas arası nakliye ve yolcu taşımacılığına başladı.

1980'li Yıllar

Büyüme

Bölgede özellikle tekstil alanında yapılan dev yatırımlar sonucu personel taşımacılığı ihtiyacını karşılayan ailemizin 2. kuşak üyeleri sektörün öncü firmaları olarak sektörün taleplerini yerine getirmişlerdir.

1990'lı Yıllar

Profesyonel Hizmet

HASSAS İHTİYAÇLARIN TERCİHİ

Sanayi kuruluşlarının personel servisi işlerini sürdüren ailemiz ayrıca Adana incirlik üssünde alt taşeron olarak personel taşımacılığı hizmetine ve ADANA-TARSUS-MERSİN arası yolcu taşımacılığı hizmetine başladı.

2007

Kurumsallaşma

YENİ BİR YÜZ

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle yeni bir oluşum olarak PAŞAM TURİZM kuruldu.

2010

Genişleyen Hizmet Ağı

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Kısa sürede personel taşımacılığı alanında hızla ilerleyen firmamız ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ’NİN öğrenci taşımacılığı işini üstlenerek öğrenci taşımacılığına başladı.

2013

Büyümeye Devam

BÖLGENİN EN BÜYÜĞÜ

Sektörün öncü firmalarına personel taşımacılığı ve öğrenci taşımacılığı hizmetini sürdüren firmamız , IOM (international organization for migration ) taşımalı eğitim işini alarak sektörün en büyük öğrenci servisi firması haline gelmiştir.

2016

LİDERLİK

Her geçen gün filosunu yenileyip sektöre yenilikleri sunan firmamız personel taşımacılığının yanı sıra bölgenin öncü eğitim kurumlarından ERKAN eğitim kurumlarının teknik kolejinin öğrenci taşıma işini üstlenerek öğrenci taşımacılığı alanında liderliği sürdürmeye devam etti.

2017

YENİ HİZMETLER

HAVAALANI TRANSFERİ

Personel ve öğrenci taşımacılığı alanında bölgenin öncü firması olmanın haklı gururunu yaşayan firmamız bünyesine kattığı VİP araçlarla araç parkını genişleterek havaalanı transferleri ve şoförlü VİP araç kiralama hizmetine başladı.

2018

GENİŞLEYEN PORTFÖY

Her geçen gün bünyesine kattığı yeni araçlar ve yenilenen teknolojik alt yapısıyla emin adımlarla ilerlemeye devam eden firmamız Altıneller eğitim kurullarının öğrenci taşıma işini üstlenerek müşteri portföyünü genişletmeye devam etti.

2019

YENİ KURUMSAL MÜŞTERİLER

Zorlu piyasa koşullarında emin adımlarla ilerleyen ve yatırımlarını sürdüren PAŞAM TURİZM; Mazlum boru, Meltem kimya, KOTON mefruşat, TAC(Tarsus Amerikan Koleji), SEV(Sağlık Eğitim Vakfı Eğitim Kurumları) ile uzun vadeli sözleşmeler imzalayarak personel ve öğrenci taşımacılığında bölgeye değer katmaya devam ediyor…

 PAŞAM TURİZM   © 2019 Tüm hakları sakladır.